38%

КОМПЛЕТ - 1063

1.760,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1063

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еласта

melinda

Детали

SKU
1063
Категории

Препорачани производи