31%

КОМПЛЕТ -1062

1.090,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1062

Опис

Материјал: 
80% памук
 15% полиестер
 5% еластин
FOREST

Детали

SKU
1062

Препорачани производи