29%

КОМПЛЕТ - 1061

1.760,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1061

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еласта

manuela

Детали

SKU
1061
Категории

Препорачани производи