КОМПЛЕТ - 1054

1.760,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1054

Опис

80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
riana

Детали

SKU
1054
Категории

Препорачани производи