10%

КОМПЛЕТ -1053

1.690,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1053

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

milano crno

Детали

SKU
1053
Категории

Препорачани производи