28%

КОМПЛЕТ - 1052

2.050,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1052

Опис

80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
ledis

Детали

SKU
1052
Категории

Препорачани производи