38%

КОМПЛЕТ - 1051

1.760,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1051

Опис

Материјал: 75% полиестер, 20% памук, 5% еластин

danelia

Детали

SKU
1051
Категории

Препорачани производи