29%

КОМПЛЕТ - 1050

1.760,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1050

Опис

Материјал: 25% полиестер, 70% памук, 5% еластин

adel

Детали

SKU
1050
Категории

Препорачани производи