23%

КОМПЛЕТ - 1046

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1046

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
kleopatra

Детали

SKU
1046
Категории

Препорачани производи