29%

КОМПЛЕТ - 1045

1.690,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1045

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
havai

Детали

SKU
1045
Категории

Препорачани производи