26%

КОМПЛЕТ -1041

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1041

Опис

Материјал: 80% памук, 20% еластин

djenifar

Детали

SKU
1041
Категории

Препорачани производи