29%

КОМПЛЕТ -1040

1.760,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1040

Опис

Материјал: 65% памук, 30% полиестер, 5% еластин

dajna

Детали

SKU
1040
Категории

Препорачани производи