10%

КОМПЛЕТ -1039

1.690,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1039

Опис

Материјал: 30% памук, 65% полиестер, 5% еластин

milano bez

Детали

SKU
1039
Категории

Препорачани производи