38%

КОМПЛЕТ -1038

1.760,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1038

Опис

Материјал: 65% памук, 30% полиестер, 5% еластин

svetlana

Детали

SKU
1038
Категории

Препорачани производи