КОМПЛЕТ - 1037

1.760,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1037

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
briana

Детали

SKU
1037
Категории

Препорачани производи