40%

КОМПЛЕТ - 1036

1.690,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1036

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
fedra

Детали

SKU
1036
Категории

Препорачани производи