29%

КОМПЛЕТ - 1031

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1031

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

viktoria 1000

Детали

SKU
1031

Препорачани производи