23%

КОМПЛЕТ - 1029

1.760,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1029

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
lolita

Детали

SKU
1029
Категории

Препорачани производи