26%

КОМПЛЕТ - 1027

1.760,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1027

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

zahi

Детали

SKU
1027
Категории

Препорачани производи