29%

КОМПЛЕТ - 1026

1.760,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1026

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

gergana

Детали

SKU
1026
Категории

Препорачани производи