38%

КОМПЛЕТ - 1025

1.760,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1025

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

arizona

Детали

SKU
1025
Категории

Препорачани производи