26%

КОМПЛЕТ - 1024

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1024

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

SYLVIA 1528

Детали

SKU
1024
Категории

Препорачани производи