КОМПЛЕТ - 1023

2.050,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1023

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
selestra sino

Детали

SKU
1023
Категории

Препорачани производи