29%

КОМПЛЕТ - 1022

1.690,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1022

Опис

Материјал: 95% памук,  5% еластин

deva

Детали

SKU
1022
Категории

Препорачани производи