38%

КОМПЛЕТ - 1021

1.760,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1021

Опис

Материјал: 95% памук,  5% еластин

florina

Детали

SKU
1021
Категории

Препорачани производи