26%

КОМПЛЕТ - 1019

1.760,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1019

Опис

Материјал: 95% памук,  5% еластин

roni

Детали

SKU
1019
Категории

Препорачани производи