26%

КОМПЛЕТ - 1018

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1018

Опис

Материјал: Памук со еластин


Стил: секојдневен, спортски


Одржување: 30% перење, без центрифугирање, без белило.

marija zel

Детали

SKU
1018
Категории

Препорачани производи