26%

КОМПЛЕТ - 1015

1.690,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1015

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

marija тегет

Детали

SKU
1015
Категории

Препорачани производи