29%

КОМПЛЕТ - 1013

1.690,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1013

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

bali

Детали

SKU
1013
Категории

Препорачани производи