38%

КОМПЛЕТ - 1008

1.760,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1008

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

kaila

Детали

SKU
1008
Категории

Препорачани производи