29%

КОМПЛЕТ - 1006

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1006

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

Детали

SKU
1006

Препорачани производи