29%

КОМПЛЕТ - 1005

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1005

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

maroko si

Детали

SKU
1005

Препорачани производи