29%

КОМПЛЕТ - 1001

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1001

Опис

Материјал: Памук со еластин


Стил: секојдневен


Одржување: перете на 30%, без центрифугирање, без белило.

neo zel

Детали

SKU
1001

Препорачани производи