29%

КОМПЛЕТ -1-310

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1-310

Опис

Материјал: 
60% памук
35% полиестер
 5% еластин

Детали

SKU
1-310

Препорачани производи