29%

КОМПЛЕТ ЦРНО БЕЛ -2022

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2022

Опис

Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан
viola

Детали

SKU
2022

Препорачани производи