29%

КОМБИНЕЗОН - 1089

1.190,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1089

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластан

zafira

Детали

SKU
1089