53%

Жолта маица со зелен принт - 2071

690,00 ден. 1.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2071

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина што може да дише, е идеална за секаков вид активност. Гарантирано дека ќе се за inубите на прв поглед со оваа маица.

Детали

Препорачани производи