48%

ЖЕНСКИ Сукњи-панталон -3222

1.290,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 3222

Опис

Материјал:
 80% памук,
 15% полиестер,
 5% еластан

Детали

SKU
3222

Препорачани производи