42%

Дуксер YAMAHA - 9338

1.490,00 ден. 2.600,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9338

Опис

Пријатно за ткаенината на допир

Прилагодлив аспиратор

•  Еластични манжетни и реме

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Детали

SKU
9338
Категории
Brand

Препорачани производи