48%

Дуксер VR46 Valentino Rossi - 9336

1.490,00 ден. 2.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9336

Опис

Пријатно за ткаенината на допир

• Прилагодлив аспиратор

•  Еластични манжетни и ремен

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Детали

SKU
9336
Категории

Препорачани производи