48%

Дуксер VR46 Valentino Rossi - 9333

1.490,00 ден. 2.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9333

Опис

Пријатно за ткаенината на допир•

Прилагодлив аспиратор•

  Еластични манжетни и ремен•

Состав: 95% памук, 5% полиестер

Детали

SKU
9333
Категории

Препорачани производи