48%

Дуксер VR46 Valentino Rossi - 9147

1.490,00 ден. 2.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9147

Опис

• Прицврстувач за поштеда и адаптер за прилагодување

• Мека на ткаенината на допир

• Две предни џебови и лого на марката

• Еластични манжетни и ремен

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Детали

SKU
9147
Категории

Препорачани производи