31%

Дуксер SPEED SPORT - 2270

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2270

Опис

• Прицврстувач за поштеда 

• Мека на ткаенината на допир

• Две предни џебови и лого на марката

• Состав: 40% памук, 60% полиестер

Детали

SKU
2270
Категории
Brand

Препорачани производи