31%

Дуксер SPEED SPORT - 2266

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2266

Опис

Пријатно за ткаенината на допир

• Прилагодлив аспиратор

• лого на предната страна

• Голем преден џеб

• Еластични манжетни и ремен

• Состав: 95% памук, 5% полиестер

Детали

SKU
2266
Категории
Brand

Препорачани производи