Дуксер BREAKAR CLUB - 66

990,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 66

Опис

Пријатно за ткаенината на допир

• Прилагодлив аспиратор

• лого на предната страна

• Голем преден џеб

• Еластични манжетни и ремен

• Состав: 40% памук, 60% полиестер

Детали

SKU
66

Препорачани производи