47%

Дуксер BREAKAR CLUB - 5

990,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 5

Опис

• Прицврстувач за поштеда 

• Мека на ткаенината на допир

• Две предни џебови и лого на марката

• Состав: 40% памук, 60% полиестер

Детали

SKU
5

Препорачани производи