71%

Блуза - 0002

490,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 0002

Опис

Стилска блуза изработена од висококвалитетна ткаенина за дишење. Импресивно за секоја пригода.

Детали

Препорачани производи