71%

блуза во розова боја- 1077

490,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1077-

Опис

блуза во розова боја.
Деликатна чипка што ја покрива поставата.
Кратки ракави.
Лесна и нежна материја.

Детали

SKU
1077-

Препорачани производи