65%

блуза во розова боја-1073

590,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1073-

Опис

блуза во розова боја.
Целосно извезено.
Ефективно везење на рамената и на дното.
Тенок и краток модел.
Елегантно решение за поводот или секојдневниот живот

Детали

Препорачани производи