57%

Бел летен сет SPEED SPORT - 2151

1.090,00 ден. 2.560,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2151

Опис

Горниот дел:
• Класичен модел со јака и копчиња
• Бесплатна силуета
• Мека памучна ткаенина
Крајниот дел:
• Појас со еластичен
• Состав: 95% памук  5% еластан
• Две странични и еден заден џеб

				

Детали

SKU
2151
Категории
Brand

Препорачани производи